Weight Checker PRO

Kilo Kontrol Aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.59 TL
  • Boyut 2.38 MB
  • Version 0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Virtual Personal Trainer
Kilo kaybınızı, aldığınız kiloyu görebileceğiniz, kilo düzeninizi takip edeceğiniz bir uygulama.

PRO sürümü (herhangi bir reklam içermez, bağımsız, yeni tasarım, yeni grafik ve özellikler içerir).

Kilo kaybı / kazanç oranı denetleyicisi - kilo kaybını hesaplamak / oranını elde - Diyet Planı Verimliliğinin - Kilo kaybı / kazanç Planı verimliliğini

NASIL KULLANILIR: vurgulanan kutularını kullanarak 1) Eğer kilo kaybı planı yanı sıra başlangıç ??ağırlığına başladı tarihini eklemek; 2) mevcut ağırlığı eklemek; 3) metrikleriniz (lbs veya kg) seçin; 4) Opsiyonel (değişim varsayılan haftalık kilo kaybı oranını önerilen (0,5-2 lbs / hafta); -> "Şimdi kontrol" 5) Tüm ayarlanır

Doğru kilo kaybı / kazancı planı veya diyet takip ediyorsanız, size ideal bir oranda (kazanç) kilo vermeye neden olur. Bu uygulama planı verimli çalışıp çalışmadığını öğrenmek ve size planınızı yeniden formüle veya daha verimli bir birine bunu değiştirmek için fırsat vermek için yardımcı olacaktır. diğer uygulamalar aksine, bu uygulama ilerleme ve karar verme kazanmak / kilo kaybı izlenmesi için eşsiz bir yaklaşım olarak haftada kilo kaybı hızını kullanır. Önerilen değerler yerleşik olan bu ayarlar kendi kişisel planı oluşturmak için değiştirilebilir rağmen başarılı bir uzun vadeli kilo verme / kazanç için.

Uygulama özellikleri:
geçmiş ve mevcut ağırlığı ve size kilo kaybı / kazancı planı veya diyete başladım tarihine göre (giriş değerlerini ezberlemek)
Ağırlık kaybı veya kazanç için 1) plan seçimi. Plan sizin için daha iyidir whats seçmenize izin verir. Eğer farklı planları çalıştı Eğer görsel bir iyi çalışır karar ve daha iyi sonuçlar veren birini takip () (3 planı C planı A (1) ve sahne bitmişti ekli bkz grafik B (snd)
2) Ağırlık izleme ve plan verimliliği
3) hesaplar senin İdeal ve Gerçek Kilo kaybı / kazanç oranı ya da kendi tercih (tavsiye değerler (varsayılan izin verir seçimi))
4) zaman içindeki ortalama hızı hesaplanır. Uzun vadeli verimlilik ve başarı için önemli olanlar
5) Yedek sonuçlar
6) Ağırlık istatistikler ve grafikler ilerleme
7) ayrıca eylemler için yararlı bilgiler sağlar
8) motivasyon bize pop
9) aynı zamanda düşük minimum ve maksimum ağırlık kaybı / kazancı oranı değerleri seçerek ağırlık bakım amaçları için kullanılabilir.
10) İspanyolca çeviri
11) Bu uygulama bilimsel olarak Google'da mevcut ÜCRETSİZ ve PRO uygulamalar "Sağlık One Click" kanıtlanmış tamamlayıcısıdır https://play.google.com/store/apps/developer?id=Virtual+Personal+Trainer oyna
 
(Ondalık ile) Desteklenen birimleri:
Ağırlık: kg lbs

Daha Fazla Göster
Weight Checker PRO indir